FABAY KIZILADA EVLERİ | Fabaylife

FABAY KIZILADA EVLERİ

FETHİYE
Geleneksel Fethiye mimari anlayışına modern bir yaklaşım katıyoruz. Fethiye ruhunu evinizin her köşesinde hissedin.
1 MİMARİ

İÇ TASARIM

FABAY Kızılada Evleri, tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek tasarlandı. Her detayı incelikle tasarlanan Kızılada Evleri sadece yazları değil, 12 ay boyunca tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak. Evinizin konforu, 5 yıldızlı otel şıklığıyla bir araya geliyor.

DIŞ TASARIM

Geleneksel Fethiye mimari anlayışına modern bir yaklaşım katıyoruz. Fethiye ruhunu evinizin her köşesinde hissedeceksiniz. 90 konuttan oluşan FABAY Kızılada Evleri gelenekseli modernizmle sentezleyen mimari yaklaşımıyla Fethiye'de sizlerle. Yazlık ve kışlık olarak değerlendirebileceğiniz villa ve konutlardan oluşan projemizde aradığınız doğal ve huzurlu hayatı bulacaksınız.

2 PROJE

KIZILADA EVLERİ

90 konuttan oluşan Kızılada projemiz, geleneksel ve modernizmi sentezleyen mimari yaklaşımıyla yine, yeniden Fethiye'de sizlerle. Yazlık ve kışlık olarak değerlendirebileceğiniz villa ve konutlardan oluşan projemizde aradığınız doğal ve huzurlu hayatı bulacaksınız. FABAY Kızılada Evleri projemizle 2021 European Property Awards Ödülleri’nde "En İyi Konut Geliştirme Ödülü"ne layık görüldük. Başarımızı sizlerle paylaşmaktan büyük gurur ve mutluluk duyuyoruz.Not: FABAY, projede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

SİZİ ARAYALIM

Daire

90

Proje Alanı

20.000 m2

Peyzaj Alanı

17.000 m2

4 LOKASYON

FETHİYE

Fethiye, Türkiye'nin güneybatısında yer alan tarihi ve doğal güzellikleriyle ünlü bir tatil beldesidir. Eşsiz plajları ve tarihi kalıntılarıyla ziyaretçilerine unutulmaz bir deneyim sunmaktadır.

5 ÇEVRE

FETHİYE

FABAY Kızılada Evleri, Fethiye merkezine yaklaşık 12 dakikalık bir mesafede bulunuyor. Siz de araçla yaklaşık 10 dakikada Fethiye merkeze ulaşabilir, Fethiye’nin yerel lezzetlerini tadabilir, dilerseniz zengin Akdeniz mutfağının tüm tatlarını deneyimleyebilirsiniz.

ÖLÜDENİZ

FABAY Kızılada Evleri Ölüdeniz’e sadece 40 dakikalık mesafede yer almaktadır. Dilerseniz günübirlik gezilerle Ölüdeniz’in tadını çıkarabilir, dilerseniz Baba Dağı’nda yamaç paraşütü yapanları keyifle seyredebilir ve cesaret edebilirseniz 2000 metreden kendinizi eşsiz manzaraya bırakabilirsiniz.

6 İMKANLAR

HAVUZ

FABAY Kızılada Evleri, iki adet ortak kullanım havuzu ile ev sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılayacak biçimde tasarlandı.

YÜRÜYÜŞ YOLLARI

Kızılada Evlerinde stresinizi ve yorgunluğunuzu atmanız için oluşturulan yürüyüş yolları, güvenle ve keyifle vakit geçirmeniz için tasarlandı.

7 KONUM

MUĞLA

Kargı, 204.Yakamoz Sokak No:99

48300 Fethiye/Muğla

YOL TARİFİ AL

DİĞER PROJELERİMİZ
1

/

6
FABAY ADABÜKÜ EVLERİ
2

/

6
YALIKAVAK AMPHORA VILLAGE
3

/

6
FABAY KIZILADA EVLERİ

Arama

Bilgi Alın