Daire ve Villalar - Satışı Devam Eden Projelerimiz | Fabaylife
FABAY ailesi olarak 55 projede, 6247 konutu söz verdiğimiz gibi teslim etmenin gururunu yaşıyoruz..

FABAY, özenle tasarlanmış konut seçenekleriyle ev sahiplerine yeni bir yaşam alanı sunuyor.

FABAY KUŞADASI EVLERİ

KUŞADASI

Kuşadası’nın muhteşem doğasına şahitlik eden FABAY Kuşadası Evleri, modern mimarisi ve zengin olanaklarıyla hayalini kurduğunuz yaşamı sizlere sunuyor. 1. etapta yüksek kaliteli ve özenle tasarlanmış 89 dairesi ile konforlu ve huzurlu bir yaşamın kapılarını aralıyor. FABAY Kuşadası Evleri, modernizm ve işlevselliği dengeli bir biçimde harmanlayan iç tasarımıyla hem şık hem de kullanışlı yaşam alanlarıyla öne çıkıyor. Doğayla iç içe bir yaşam arzulayanlar için eşsiz bir tercih olan bu proje, yemyeşil bahçeleri ve peyzaj düzenlemeleri ile her günü adeta bir tatil havasında geçireceğiniz bir yaşam alanı sunuyor.

Daire

89

Proje Alanı

25.183

m2

CASAFABAY

BODRUM

Geleneksel bir kasaba havasında, yürüyüş yolları ve geniş sosyal alanlar arasında yer alan 117 özel villadan oluşan CASAFABAY projesi, huzurlu bir yaşamın kapılarını aralıyor. Bodrum Havalimanı’na sadece 4 dakikalık bir mesafede konumlanan bu benzersiz proje, ev sahiplerine geniş bir imkanlar yelpazesi sunuyor. Bunlar arasında yürüyüş parkurları, havuzlar, aquapark, çeşitli spor alanları, ahır ve kümesler ile organik pazar bulunuyor. CASAFABAY projesi, lüks ve doğal yaşam tarzının gözde bir örneği olarak, Luxury Life Style Awards’ta “En İyi Lüks Villa Geliştirme” ödülüne layık görüldü.

Villa

117

Proje Alanı

43.000

m2

Peyzaj Alanı

33.000

m2

FABAY MAVİ KAPI EVLERİ

BODRUM

Her güne kuş cıvıltıları ile başlayacağınız, akşamları ise gün batımının bütün güzelliğine tanıklık edeceğiniz FABAY Mavi Kapı Evleri sizi Bodrumlu olmaya davet ediyor. Yemyeşil ormanın içinden geçerek huzur dolu bir eve ulaşmanın tarifsiz mutluluğunu yaşayanlardan olmak ister misiniz? 36 ay vade, %0 Faiz fırsatı ile FABAY Mavi Kapı Evleri’nden birine şimdi sahip olabilirsiniz. Bodrum Havalimanı’na 15 km merkeze ise 30 km uzaklıkta bulunan FABAY Mavi Kapı Evleri’nden yerinizi hemen ayırtın.

Daire

71

Proje Alanı

14.000

m2

Peyzaj Alanı

12.000

m2

FABAY KIZILADA EVLERİ

FETHİYE

FABAY Kızılada Evleri projesi, Fethiye’de geleneksel ve modern mimarinin yaklaşımıyla 90 konuttan oluşuyor. Yazlık ve kışlık olarak kullanılabilen villalar ve konutlar, doğal ve huzurlu bir yaşam sunuyor. Projemiz, 2021 European Property Awards’da “En İyi Konut Geliştirme Ödülü”ne layık görüldü. FABAY Kızılada Evleri’nde aile dostu bir yaşamı ihtiyaçlarınızla birlikte bulacaksınız. Denize yürüme mesafesinde ve Fethiye merkezine sadece 10 dakika uzaklıkta bulunan FABAY Kızılada Evlerine 24 ay vade ve %0 faiz fırsatlarıyla sahip olabilirsiniz.

Daire

90

Proje Alanı

20.000

m2

Peyzaj Alanı

17.000

m2

FABAY olarak ödüllü projeleri hayata geçirmenin ve ev sahiplerimize ödüllü yaşam alanları sunmaya devam ediyoruz.

ÖDÜLLER
2021 European Property Awards FABAY Kızılada Evleri İçin Konut Geliştirme Ödülü
2019 European Property Awards FABAY Adabükü Evleri Projesi Karma Kullanım Ödülü
Luxury Life Style Awards CASAFABAY için 2022 En İyi Lüks Villa Geliştirme Ödülü

FABAY, özenle tasarlanmış konut seçenekleriyle ev sahiplerine yeni bir yaşam alanı sunuyor.

Arama

Bilgi Alın