FABAY MAVİ KAPI EVLERİ | Fabaylife

FABAY MAVİ KAPI EVLERİ

BODRUM
İlhamını Bodrum mimarisinin bir parçası olan mavi kapılı evlerden alan projemiz yeni ev sahiplerini bekliyor.
1 MİMARİ

İÇ TASARIM

İlhamını, geleneksel Bodrum mimarisinin bir parçası olan mavi kapılı İlhamını, geleneksel Ege mimarisinin bir parçası olan mavi kapılı evlerden alan projemiz, tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek tasarlandı. Birinci sınıf malzeme ve işçilik kullanılarak tasarlanan Mavi Kapı Evleri, ferah ve havadar yapısı ile maviyi doyasıya kucaklayan odalardan oluşuyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler ihtiyaçlarınıza uygun seçeneklerle yeni ev sahiplerini bekliyor.

DIŞ TASARIM

Mavi Kapı Evleri, FABAY’ın gelenek ve geleceği buluşturan vizyonuyla, Ege’nin geleneksel mavi kapılı evlerinden esinlenilerek tasarlandı. Tamamı deniz manzaralı konutlardan oluşan FABAY Mavi Kapı Evleri, Adabükü’nün eşsiz panaromik manzarası ve Tuzla Kuş Cenneti’nin tam ortasında bulunuyor.

2 PROJE

MAVİ KAPI EVLERİ

Bodrum'un hemen yanında yer alan doğal bir cennet olan Adabükü'nde, sakin bir yaşam ve berrak deniz sunan FABAY Mavi Kapı Evleri projesi yer alıyor. İkinci etap evlerimizde 38 konut bulunuyor. Deniz ve ada manzaralı evlerimizde konforlu bir yaşam için her detay düşünüldü. Adabükü'nün doğal güzelliklerinden olan Halep Çam Ormanı ve flamingoları keşfedebilirsiniz. FABAY Mavi Kapı Evleri'nde Bodrumlu olmanın keyfini yaşayın. 36 ay vade ve %0 faiz fırsatıyla ev sahibi olabilirsiniz. Proje, Bodrum Havalimanı'na 15 km, merkeze ise 30 km mesafededir. Yerinizi hemen ayırtın.Not: FABAY, projede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

SİZİ ARAYALIM

Daire

71

Proje Alanı

14.000 m2

Peyzaj Alanı

12.000 m2

4 LOKASYON

BODRUM

Bodrum, Türkiye'nin Ege bölgesinde yer alan bir sahil cenneti olarak, büyüleyici güzelliği ve zengin tarihiyle ziyaretçilerini etkisi altına alır. Berrak turkuaz suları ve bakir plajlarıyla birlikte canlı gece hayatı ve hareketli pazarlarıyla Bodrum, rahatlama ve heyecanı mükemmel bir şekilde bir araya getirir.

5 ÇEVRE

HALEP ÇAM ORMANI

Adabükü bölgesinin yemyeşil habitatında kış aylarında bölgeyi ziyaret eden flamingoları görebilir, yine Adabükü bölgesinde bulunan Halep Çam Tabiatı Ormanında dört mevsimin değişimini gözlemleyebilirsiniz.

TUZLA KUŞ CENNETİ

Bodrum, kuş cenneti benzersiz bir doğa harikasıdır. Burada, gökyüzünde dans eden binlerce kuşun muhteşem gösterisine tanıklık edebilirsiniz. Tuz göllerinin sakin sularında yüzen flamingolar, martılar ve diğer kuş türleri, bölgenin doğal zenginliğini sergiler. Bodrum'un tuzla kuş cenneti, doğaseverler ve kuş gözlemcileri için eşsiz bir keşif noktasıdır.

6 İMKANLAR

HAVUZ

FABAY Mavi Kapı Evleri’nin havuzu, eşsiz maviliğe açılan bir sonsuzluk penceresi gibi sizi kucaklayacak. Eşsiz deniz manzarasının tadına doyasıya varacaksınız.

YÜRÜYÜŞ YOLLARI

Mavi Kapı Evlerinde stresinizi ve yorgunluğunuzu panaromik deniz manzaralı bir ortamda atmanız için tasarlanan yürüyüş yolları, güvenle ve keyifle vakit geçirmeniz için tasarlandı.

MANZARA

FABAY Mavi Kapı Evleri projesinde konfor ve huzur dolu bir yaşam için her şey düşünüldü. Muhteşem deniz ve ada manzaralı FABAY Mavi Kapı Evleri'nde 2+1, 1+1 ve 3+1 seçenekli konutlardan birine şimdi sahip olun.

7 KONUM

MUĞLA

Adabükü Koyu Yazlık Siteler Mevkii

48670 Muğla

YOL TARİFİ AL

DİĞER PROJELERİMİZ
1

/

6
FABAY ADABÜKÜ EVLERİ
2

/

6
YALIKAVAK AMPHORA VILLAGE
3

/

6
FABAY KIZILADA EVLERİ

Arama

Bilgi Alın