FABAY KUŞADASI EVLERİ - Fabaylife

FABAY KUŞADASI EVLERİ

KUŞADASI
Kuşadası'nın muhteşem doğasına şahitlik eden FABAY Kuşadası Evleri,
modern mimarisi ve zengin olanaklarıyla hayalini kurduğunuz yaşamı sizlere sunuyor.
1 MİMARİ

İÇ TASARIM

FABAY Kuşadası Evleri, minimal modern mimarinin eşsiz örneklerinden biridir. Bu projede, sade hatlar ve pastel renklerin uyumu, modern tasarımı ve kıyı beldesi Kuşadası’nın doğal güzelliklerini bir araya getirerek, benzersiz bir yaşam alanı sunar. Projede, fonksiyonellik ve estetiğin mükemmel dengesi, yaşam alanlarını sadece konforlu değil, aynı zamanda vizyoner ve ilham verici kılar. Bu özellikleriyle bu proje, minimal modern mimarinin sadece bir estetik değil, aynı zamanda bir yaşam tarzı olduğunu vurgular.

DIŞ TASARIM

FABAY Kuşadası Evleri, modern mimariyle uyumlu ve renkli dış görünüşüyle dikkat çeken bir proje olarak doğanın içinde konumlanıyor. Estetik ve fonksiyonelliği bir araya getiren tasarımı, sakinlerine benzersiz bir yaşam deneyimi sunuyor. Doğanın güzellikleriyle iç içe, huzurlu ve keyifli bir yaşamın kapılarını aralıyor.

2 PROJE

KUŞADASI EVLERİ - 1. ETAP

Doğayla iç içe bir yaşam arzulayanlar için eşsiz bir tercih olan bu proje, yemyeşil bahçeleri ve peyzaj düzenlemeleri ile her günü adeta bir tatil havasında geçireceğiniz bir yaşam alanı sunuyor. Yürüyüş yolları, ve spor alanları sayesinde doğayla bütünleşerek sağlıklı ve aktif bir yaşam sürdürme imkanı sunuyor. Sıcak yaz günlerinde serinlemenin keyfini çıkarabileceğiniz aquapark alanı, hem çocukların hem de yetişkinlerin eğlenceli zaman geçireceği bir mekan olacak. Kaydıraklar, yüzme havuzları ve su oyunları gibi birçok aktivite seçeneğiyle sıcak yaz günlerini unutulmaz anılara dönüştürecek. FABAY Kuşadası Evleri 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi çeşitli daire tipleri, farklı ihtiyaçlara ve beklentilere hitap eder. Modern ve şık iç mekan tasarımlarıyla daireler, size evinizde olma hissini yaşatacak. Not: FABAY, projede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

SİZİ ARAYALIM

Daire

89

Proje Alanı

25.183m2

4 LOKASYON

KUŞADASI

Kuşadası, Ege’nin incisi ve Türkiye’nin en popüler turizm destinasyonlarından biri olarak eşsiz bir tatil deneyimi sunuyor. Göz alıcı plajları, tarihi zenginlikleri ve çarpıcı doğal güzellikleriyle tanınan bu turizm merkezi, ayrıca canlı gece hayatı, çeşitli alışveriş ve yeme-içme seçenekleri ile de bilinir.

5 ÇEVRE

KUŞADASI MARİNA

Kuşadası Marina, Ege’nin ünlü tarihi ve turistik ilgi odaklarına en yakın konumlanmış marinadır. Marina’ya doğru sahil şeridinde yürüyüşünüzü yaparken müzik temalı Neopolis Heykel Sempozyumu'nu da görebilirsiniz. Marina ve çevresi balık tutmaya elverişlidir, özellikle kış aylarında balık tutma turları da düzenlenir. Marina içinde, Türk halıları, el işleri, mücevher, vb. ürünler cruise line ile gelen yolcularımız için çok ilgi çekmektedir. Proje alanımıza uzaklığı 23 dakikadır.

DİLEK YARIMADASI

Dilek Yarımadası-Büyük Menderes Deltası Milli Parkı, Akdeniz’den Kafkasya’ya kadar kıyılarda yayılım gösteren neredeyse tüm bitkilerin doğal olarak bir arada görüldüğü bir botanik bahçesidir. Yüzlerce kuş türünü barındıran ve zengin balık çeşitlerine sahip olan bu delta aynı zamanda bütün bunları çevreleyen tarihi ve kültürel zenginliklere sahiptir. Bu zengin ekosistemde 209 kuş türü görülmektedir. Proje alanımıza uzaklığı 1 saat 11 dakikadır.

EFES ANTİK KENTİ

Efes Antik Kenti’nin kuruluşu M.Ö. 6000 yıllarına dayanmaktadır. Helenistik dönemden Roma, Bizans, Beylikler ve Osmanlı dönemlerine kadar aktif olarak kullanılmıştır. Asırlar boyu üstün şehir planlama örneği oluşuyla, büyük öneme sahip bir liman kenti olmanın getirdiği ticaret merkezi özelliğiyle, binlerce yıl çok zengin kültüre sahip uygarlıklara ev sahipliği yapmıştır. Kültürler beşiği oluşuyla, Hristiyanlığın Hac merkezi olarak kabul görülmesiyle ve asırlardır bir dini merkez olma özelliğiyle tarihi olarak çok büyük öneme sahiptir. Dünyanın yedi harikasından biri olan Artemis Tapınağı da mutlaka ziyaret edilmelidir. Proje alanımıza uzaklığı 38 dakikadır.

SOĞUCAK PLAJI

Deniz ve güneşin tadını sonuna kadar çıkarabileceğiniz 12 km sahil şeridi ile Soğucak Plajı Kuşadası’nın en güzel plajlarından birisidir. Proje alanımıza uzaklığı 17 dakikadır.

DAVUTLAR SAHİLİ

Ülkemizin en güzel plajlarından bir tanesi olarak bilinen Kuşadası Sevgi Plajı, Davutlar beldesinde yer almaktadır. Sevgi Plajı, denizin keyfini çıkaranların ilk tercihi olması sebebiyle kalabalık bir plajdır. Sahil boyunca koşu yapabileceğiniz veya bisiklete binebileceğiniz iki ayrı yolu da bulunmaktadır. Aynı zamanda piknik alanı olan Sevgi Plajı’nın 3000m2 ağaçlık alanı vardır. Proje alanımıza uzaklığı 20 dakikadır.

6 İMKANLAR

ORTAK HAVUZ

FABAY Kuşadası Evleri, muhteşem ortak havuzuyla benzersiz bir yaşam deneyimi sunuyor. Havuz, ferah ve huzurlu bir ortamda sevdiklerinizle birlikte keyifli zamanlar geçirmenize olanak sağlayacak.

SPOR ALANLARI

FABAY Kuşadası Evleri'nin yürüyüş yolları, sağlıklı yaşamı destekleyen spor alanlarına da ev sahipliği yapar. Yürüyüşleriniz sırasında spor alanları sayesinde açık havada egzersiz yapabilir ve enerjinizi doğayla harmanlayabilirsiniz.

ÇOCUK OYUN ALANI

FABAY Kuşadası Evleri'nin çocuk oyun alanı, çocuklarınızın keyifle ve güvenle vakit geçirebilmesine olanak sağlayacak şekilde tasarlandı.

YÜRÜYÜŞ YOLLARI

FABAY Kuşadası Evleri, etrafındaki doğal güzellikleri keşfetmek için tasarlanmış zengin yürüyüş yolları sunuyor. Doğayla uyumlu bu yollar sayesinde huzurlu yürüyüşler yapabilir, kuş sesleri eşliğinde dinlenebilir ve sağlıklı bir yaşamın keyfini çıkarabilirsiniz.

7 KONUM

AYDIN

Kemalpaşa Mah. 1560 Sk. No:163

09200 / Aydın

YOL TARİFİ AL

DİĞER PROJELERİMİZ
1

/

6
FABAY ADABÜKÜ EVLERİ
2

/

6
YALIKAVAK AMPHORA VILLAGE
3

/

6
FABAY KIZILADA EVLERİ

Arama

Bilgi Alın